Informacija

Nordrive deflektorius KARGO

Nordrive deflektorius KARGO
Kodas: N11053
Prekyboje: Taip
55,00 EUR

Variantai


* Deflektoriaus ilgis:

Kiekis: Į krepšelį

Nordrive vėjo deflektorius montuojamas ant plieninių KARGO skersinių.

 

Savybės

 

Pagerina automobilio aerodinamiką.
Mažina kuro sąnaudas.
Mažina vėjo keliamą triukšmą vairuojant.
Juoda epoksidine danga padengtas aliuminis.
Lankstus, prisitaikantis prie stogo išlinkimų.
Reguliuojamas tvirtinimo ilgis ir kampas.
Yra dviejų ilgių: 95 ir 110 cm.

Skersinių komerciniam transportui parametrai
GamintojasNordrive
Komplekte: 2 plieniniai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais.  Krovinių sistema Tai specialiai krovininiams autobusiukams ir vanams sukurta trans..
88,00 EUR

Komplekte: 2 plieniniai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais. Krovinių sistema Tai specialiai krovininiams autobusiukams ir vanams sukurta transportavimo ..
88,00 EUR

Komplekte: 2 plieniniai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais. Galimos kt. komplektacijos: 3 plieniniai skersiniai, 6 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais.&n..
88,00 EUR

Komplekte: 2 plieniniai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais. Galimos kt. komplektacijos: 3 plieniniai skersiniai, 6 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užrakta..
103,00 EUR

Komplekte: 2 plieniniai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais. Galima kt. komplektacija: 4 plieniniai skersiniai, 8 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais.&nbs..
112,00 EUR

Komplekte: 2 plieniniai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais.Galima kt. komplektacija: 3 plieniniai skersiniai, 6 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais. Krovi..
92,00 EUR

Komplekte: 2 plieniniai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais. Galimos kt. komplektacijos: 3 plieniniai skersiniai, 6 tvirtinimo kojos (adapteriai) su u..
88,00 EUR

Komplekte: 3 plieniniai skersiniai, 6 tvirtinimo kojos (adapteriai) su užraktais. Galima kt. komplektacija: 4 plieniniai skersiniai, 8 tvirtinimo kojos (adapteriai) su..
155,00 EUR